front.homepage.title
front.homepage.claim

Představení společnosti

Společnost - Anthony Service, s.r.o. jakožto provozovatel serveru www.aluendcups.eu, začala od 1.9.2017 vyrábět Aluminiové příslušenství pro venkovní parapetní desky z taženého (extrudovaného) či ohýbaného hliníku. Výroba je umístněna v Paměticích 66 v České Republice a je realizována na moderních NC strojích, přesných střižných nástrojích a ohýbacích či svařovacích přípravků, pro zajištění maximální přesnosti každého výrobku.

V nabídce produktů najdete jak koncovky předomítkové tak poomítkové, úhlové spojky, případně balkonové koncovky parapetů v různých výškách předních nosů (25, 30 , 40 mm) v délkových variantách od 50 – 500 mm (nebo individuálních, dle přání zákazníka). Díky vlastní Mokré lakovně dokážeme rychle reagovat na požadavky standardních barev i nestandardních barevných provedení dle vzorníku RAL. Běžné nabízíme i Surové provedení pro vlastní budoucí lakování nebo eloxované (anodované) povrchové úpravy.

Skladové barvy: RAL9016, RAL8019, RAL8003, RAL9006, RAL7016, Elox C0/EV1, Elox C33, Elox C34 a surové povrchově neupravené provedení.

Registrace do objednávkového systému je prováděna off-line společně s nastavením individuálních obchodních podmínek, proto nás neváhejte kontaktovat před první objednávkou.

V rámci ČR a SR zajištujeme vlastní rozvoz zboží.

Za www.aluendcups.eu Ing. Jan Antonín / jednatel

front.signin.caption

front.signin.disclaimer